• Slovenčina
  • Maďarčina
  • Angličtina
Tel.: 0903 105 654 | Email: info@optikaoros.sk | Otváracia doba: Po-Pi: 9:00-12:00 a 13:00-18:00 | So: 9:00-12:00 | Ne: Zatvorené

 

3D centrovací systém

Meranie 3D centrovacím systémom umožňuje zistiť čo najpresnejšie hodnoty pre dokonale pohodlné a ostré videnie. Špičkový ImpressionIST®, Individual-Service-Terminal od firmy Rodenstock je schopný generovať podrobné údaje o stave zraku každého zákazníka. Okuliare vyrobené na základe získaných informácií nielenže poskytujú čo najprirodzenejšie videnie, ale rozširujú zorné pole na väčšie vzdialenosti, znižujú únavu očí a zabezpečia vysoký komfort pri nosení.

Chcem sa objednať na 3D vyšetrenie

Vyžiadať termín

Šikovný stroj pracuje prostredníctvom dvoch kamier, ktoré súčasne snímajú dáta a ukladajú ich do systému. Meranie prebieha rýchlo, pohodlne a stroj dokáže pracovať aj s okuliarmi s veľkým prehnutím alebo širokou stránicou. Automaticky opravuje nekontrolované pohyby hlavou, čím eliminuje odchýlky a zachováva absolútnu presnosť nameraných hodnôt.

Funkcia ImpressionIST® sníma zákazníka v rozličných modeloch okuliarov, ktoré si vyberie. Máte tak jedinečnú možnosť vidieť samých seba v rôznych uhloch, čo vám pomôže v rozhodovaní.

Na terminále prezentujeme aj rozličné typy okuliarových šošoviek, materiál, hrúbku, veľkosť, rozmery či váhu, čo nám pomáha vybrať tú najlepšiu možnú variantu pre váš rám. Výsledné namerané hodnoty následne objednávame priamo v systéme, čo výrazne šetrí čas, takže svoje okuliare budete môcť nosiť čo najskôr.

Informačný terminál ImpressionIST® je zdrojom bohatých informácií, ktoré naši zákazníci denne monitorujú a čítajú. Slúži ako praktický servisný a informačný terminál. Voľne prístupná časť portálu je miesto, kde umiestňujeme novinky, čerstvé informácie o našich produktoch či zľavové akcie.